Slavnostní zahájení nového školního roku 2020/2021

V úterý 1. září 2020 naše škola i přes menší komplikace úspěšně zahájila nový školní rok 2020/2021. Zahájení uvedla netradičně paní starostka Renata Čechmánková společně se zástupkyní ředitelky Gabrielou Gabrhelovou, která je v letošním školním roce současně i paní učitelkou nových prvňáčků. Paní učitelka prvňáčky přivedla do třídy, kde na ně již čekali jejich rodiče a prarodiče, ostatní spolužáci z vyšších ročníků a zaměstnanci školy. Po úvodu následovalo slavnostní přivítání žáků 1. třídy, při kterém jim paní starostka předala trička se jmény a znakem obce Kudlovice.

Přejme našim prvňáčkům úspěšný start v jejich studijním životě, krásné chvíle prožité v naší škole a všem zúčastněným především pevné zdraví a hodně optimismu.

© 2021 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz