Země česká - projektový den

Dnes, 2 dny před oslavou 100. výročí vzniku samostatného Československa, jsme si i my v naší škole připomínali tento významný svátek. Projektový den nazvaný Země česká začal přivítáním všech příchozích chlebem a solí. Pak následovala prezentace 5. ročníku, ve které si žáci připravili průřez celými sto lety našeho státu. Následovala práce ve skupinkách, kde si žáci jednotlivých ročníků s paními učitelkami připravili krásné prezentace o státních symbolech, české hymně, osobnostech a významných produktech našeho státu. Nechyběla časová osa československých prezidentů ani zpěv státní hymny. Na závěr jsme se všichni odebrali před školu, kde jsme slavnostně vyvěsili českou státní vlajku.

© 2019 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz