Zájmové kroužky

FANTAZIE

Mgr. Gabriela Gabrhelová

Je kroužek vyrábění. Používáme všemožné materiály a zkoušíme různé techniky, díky kterým nám vznikají zajímavé dekorativní výrobky.

MŇAMKA

Mgr. Gabriela Gabrhelová

Je kroužek vaření,  pečení a smažení. Učíme se pracovat s kuchyňským náčiním. A přitom nám pod rukama vznikají pokrmy lahodné i méně jedlé.

SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÁ PÉČE

Mgr. Barbora Havlíková

Kroužek, ve kterém se věnujeme integrovaným žákům.

DRAMAŤÁK

Mgr. Tereza Chlachulová

Je kroužek, ve kterém si děti vyzkouší hrát nejrůznější role, práci ve skupině, vymýšlet a předvádět příběhy. Zapojí zde svoji fantazii. Učí se respektovat sebe i druhé a pracovat se svými emocemi.

DÍLNIČKY

Mgr. Barbora Havlíková

Kroužek bývá většinou jednou za 14 dnů v sobotu od 14:00 hod. na zahradě MŠ nebo ZŠ. Náplní kroužku je vést děti k pracovní aktivitě na zahradě, k udržování svého okolí v čistotě a pořádku, k manuální zručnosti a v neposlední řadě k estetické  výchově.

FLORBAL

Pavel Zapletal

NÁBOŽENSTVÍ

P. Mgr. Bohumil Kundl

POHYBOVÉ HRY

Bc. Jana Bičánková

Kroužek plný sportovních her a tělesné aktivity.