Vánoční putování za zvířátky

I když je 24. prosinec den, kdy se do školy nechodí a všichni jsou se svojí rodinou, přesto některé děti a jejich rodiče trávili dopoledne s naší školní rodinou. Spolu s myslivci, kteří se letos zúčastnili našeho krmení zvířátek v hojném počtu, jsme se všichni v 9 hodin ráno vydali na tradiční Vánoční putování za zvířátky. Procházka byla velmi mrazivá, ale určitě přišla vhod nejen zvířátkům, kterým děti přinesly suché pečivo, mrkev, jablka. Děti se příjemně provětraly a jak některé říkaly: „Aspoň nám uteče čekání na Ježíška.“  U krmelce pro ně myslivci přichystali teplý čaj a nějaký pamlsek. Ráda bych poděkovala všem zúčastněným myslivcům, za jejich ochotu připravit pro děti ze školy příjemný Štědrý den.

Ředitelka ZŠ a MŠ Kudlovice