Vánoční dopoledne v ZŠ

V pátek 18. 12. jsme poslední den tohoto roku ve škole oslavili tradičně. V každé třídě si žáci připomněli vánoční zvyky, ochutnali cukroví a nechyběla ani vánoční pohádka. Nejvíce se ale všichni těšili na nadílku pod vánočním stromečkem. Ta byla letos opravdu bohatá a určitě si tam každý našel dáreček, který mu udělal velkou radost.

Atmosféra tento poslední den byla velmi klidná a příjemná, jakoby jsme všichni na chvilku zapomněli na starosti posledních dní. A tak to má na Vánoce být!

Přejeme všem, kteří sledují webové stránky naší školy, ať máte klidné a pohodové letošní Vánoce, ať se Vám na chvilku podaří zapomenout na starosti a trápení dnešní doby a ať ve zdraví a se všemi, které máte rádi, přivítáte nový rok 2021. Jistě bude úspěšný a plný radosti, štěstí a hlavně zdraví.

Žáci, děti a zaměstnanci ZŠ a MŠ Kudlovice

© 2021 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz