Vánoce v ZŠ

Vánoce v naší škole začaly už s příchodem Adventu. Děti trávily společně každé ráno v předvánoční době u stromečku, kde si pro ně Advent přichystal různé aktivity – zpívali jsme koledy, říkali jsme si pranostiky nebo zdobili stromeček. Vyvrcholením všech ranních sezení byl Vánoční den. Spolu s knihovnicí paní Šikovou si paní učitelky připravily pro děti příjemné dopoledne plné radosti a zábavy. Nejdříve dětem přečetla paní knihovnice vánoční pohádku, poté jsme si zahráli Vánoční aktivity, u kterých jsme se všichni výborně bavili. Následovala návštěva Vánočního baru, kde jsme ochutnali cukroví od našich maminek a pobavili se u vánočního karaoke. Pak si děti vyzkoušely již zapomenuté tradice a zvyky. Nakonec jak jinak přišel Ježíšek a nadělil pod stromeček spoustu dárků. Na stromeček si každý pověsil své tajné přání a vybral si dáreček. Odpoledne trávily některé děti ve školní družině, kde si hrály s novými hračkami, které našly pod stromečkem. Poslední den ve škole roku 2016 tak byl pro naše žáky plný radosti a pohody.