Společné rozloučení se školním rokem a pasování prvňáčků na čtenáře

Letos podruhé jsme ukončili školní rok táborákem a pasováním prvňáčků na čtenáře na naší školní zahradě. K této slavnostní příležitosti jsme se rozhodli přidat i přivítání našich nových školáků a pokřtít tak děti, které odchází z mateřské školy a od září se z nich stanou školáci. Akce byla velmi vydařená nejen kvůli příznivému počasí, ale také díky dobrůtkám, které připravily maminky.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem příznivcům základní i mateřské školy v Kudlovicích, všem dětem zato, jak do školy chodily připravené, jak mnohdy ani nechtěly odejít domů a všem učitelům i ostatním zaměstnancům školy za výborné výsledky, které ocenila nejen veřejnost, ale i Česká školní inspekce. Společnými silami jsme si vybudovali místo, kde rádi trávíme čas, kam se rádi vracíme a kde je nám všem dobře.