K dispozici je dětem ranní družina a odpolední družina.
Ranní družina je určena pro příchozí žáky v době od 6:45 hod. do 7:45 hod
Odpolední družina je od 11:40 hod. do 16:00 hod.

Adresa školní družiny

Budova ZŠ
678 03 Kudlovice 105,

• Vlasta Šebková - vychovatelka
  • Bc. Jana Bičánková - asistentka pedagoga
  • Magdaléna Tomaštíková - asistentka pedagoga

Vážení rodiče, milé děti,

v letošním školním roce ve školní družině bude probíhat projekt CESTA KNIHY.

Budeme každý měsíc sledovat, jak vzniká kniha. Navštíví nás spisovatelka, ilustrátorka, kronikáři. Pojedeme se podívat do nakladatelství, do tiskárny, do knihovny, ale taky uvidíme, jak se knihy vážou.

O akcích budete informováni na webových stránkách školy v aktualitách.

Výsledkem našeho projektu bude to, že každé dítě v naší školní družině napíše, nakreslí, svoji vlastní knížku. Každý měsíc si budeme práce kontrolovat, hodnotit a povídat si o nich.

Aktuální pokyny získají děti ve školní družině. V červnu pak čeká překvapení i pro rodiče.

Vlasta Šebková

vychovatelka ŠD