Rozloučení se školním rokem

Pasování na čtenáře a křest budoucích prvňáčků

V pondělí 25. 6. jsme spolu s paní knihovnicí a rodiči uspořádali oslavu konce školního roku 2017-2018.

Úvodem představila paní vychovatelka celoroční projekt školní družiny - "Cesta knihy". Seznámila rodiče s akcemi, které děti absolvovaly. Výsledkem tohoto projektu byly knihy, které si děti samy vytvořily a které si mohli všichni návštěvníci prohlédnout.

Pak následovalo pasování žáků 1. třídy na čtenáře. Děti přečetly každý jednu sloku básničky a za odměnu jim paní knihovnice předala krásnou knihu se záložkou.

Na závěr jsme přivítali nové prvňáčky, které jsme slavnostně pokřtili. Děti se rozloučily s paními učitelkami z mateřské školy a ty jim na památku předaly dárečky.

Rodiče pak za celoroční péči o jejich děti předali všem zaměstnancům školy krásnou kytičku.