Recitační soutěž ve Starém Městě

V pátek 7. února 2020 se opět konala Recitační soutěž ve Starém Městě, které se zúčastnili čtyři naši nejlepší žáci. Vzhledem k tomu, že se nám už před Vánoci přihlásilo dobrovolně na recitační soutěž 12 dětí, byly jsem moc rády, že můžeme udělat školní předkolo. Žáci si tak mohli vyzkoušet recitování před publikem a porotou nanečisto. Ti nejlepší pak jeli s paní ředitelkou do Starého Města na kolo okrskové, kde už vystupovaly šikovné děti z mnoha okolních škol. Konkurence byla opravdu velká, a i když se naše děti neumístily na předních pozicích, moc všem gratulujeme a chválíme za účast, šikovnost a odvahu.

Budeme se na šikulky těšit i příští rok.

© 2020 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz