Provoz MŠ

S ohledem na vyvíjející se situaci s koronavirem nedokážeme v současné době říci termín obnovení provozu v MŠ.

Chtěla bych všechny rodiče dětí mateřské školy požádat, aby napsali své vyjádření a zájem o provoz MŠ na e-mail školy zskudlovice@zsmskudlovice.cz, a my pak společně se zřizovatelem situaci vyhodnotíme.

O rozhodnutí Vás budeme informovat přes webové stránky školy a v místním rozhlase.

I nadále platí způsob vystavování Žádosti o ošetřovné - můžete si o něj požádat prostřednictvím sms zprávy na tel. čísle 725166595. Do zprávy napište jméno dítěte a datum, od kterého chcete žádost vystavit. Žádost Vám poté doručím do Vaší poštovní schránky.

Pevné zdraví přeji všem

Barbora Havlíková

© 2020 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz