Pomůcky na školní rok 2017-2018

Co budeme potřebovat v příštím školním roce 2017-2018

pro žáky 2. - 5. ročníku

• učebnice, pracovní sešity a sešity (na diktáty, pětiminutovky, zápisy látky…) dostanou žáci během prvního týdne nového školního roku
  • všichni žáci 2. – 5. ročníku budou mít v pořádku všechny učební pomůcky – tužky (2x číslo 1, 1x číslo 3), pastelky, fixy, lepidlo, pera (2x – může být i jedna propiska), pravítka (1x trojúhelníkové s ryskou, 1x dlouhé 30cm), guma, nůžky, ořezávátko, kružítko (3. - 5. třída)
  • věci do výtvarky - vodové barvy, temperky pouze v případě, že už jste si koupili (budeme používat školní), skleničku na vodu, paletu, sada štětců (kulaté, ploché, tlusté, tenké), staré triko na přeslečení, hadřík na otírání štětců, voskovky, plastelína
  • krabice kapesníků
  • popisovací průhledná fólie A4
  • Centropen Liner 4611 F – černá, červená
  • ručníky, pytlíky na přezůvky – látkové
  • cvičební úbor (libovolné tričko, kraťasy, elasťáky, ponožky, cvičky i tenisky – cvičíme venku i v tělocvičně – též kvůli družině, teplákovou soupravu pro podzimní měsíce – to celé v látkové tašce nebo batůžku kvůli lepší vzdušnosti)
  • doporučujeme donést podsedák na židle
  • 2.třída- mazací tabulku s fixem, číslice a puntíky 0-20 (Ondra, Štěpán, Patrik a Jolča mají ještě nějaké číslice a puntíky ve škole)
  • 4.třída -mají-li ještě doma mazací tabulku z první třídy, můžou si ji přinést. Ti, co ji nemají, vystačíme si s papírem.

• všechny věci podepsané - příjmením nebo monogram