"Ježíškova vnoučata"

Letos jsme se zapojili do projektu  podporovaného  Českým rozhlasem pod názvem „ Ježíškova vnoučata“.

Lidé plní přání babičkám a dědečkům v domovech pro seniory a dalších zařízeních.

Vybrali jsme si dědečka Leopolda 74 let , který si přál  sandály a ponožky. A babičku Anežku 82 let, která si přála svetřík a halenku.

Zapojily se děti, rodiny i zaměstnanci. A podařilo se nám vybrat více jak 3 500,-. Proto jsme mohly koupit nejen tato přání, ale vyšly nám peníze i na společný dárek pro celý domov (výtvarný materiál).

Děti se zapojily nejen finančním darem, ale i vánočními obrázky pro babičky a dědečky.

Děkujeme všem, kteří se rozhodli myslet na druhé a darovat radost generaci, na kterou se dnes často zapomíná.