Jesenické střípky

Den první:

...Je 22:33 a my jsme se konečně dostali do lyžárny. Někteří už mají obuté i lyžáky, ostatní je teprve hledají. K večeři to dnes pravděpodobně už nestihneme...

Tak a nyní reálně - cesta proběhla naprosto v pořádku, přesedání z vlaku na vlak máme v malíčku. Děti se už nemohly dočkat, až vstoupí do té nádherné zasněžené krajiny, která se míhala za okny. Chata pod Klínem se nacházela kousek od vlakové zastávky, takže jsme tam byli "cobydup". Po obědě a poledním klidu jsme konečně vyrazili na svah. Lyžaři už se nemohli dočkat a taky si to patřičně užili a to nejen ti zdatní, ale i začátečníci. Někteří z nich už po prvním dnu sjedou kopec slalomovým stylem. Tým bobistů si také přišel na své. Nejen že jezdili rychleji než naši zdatní lyžaři, ale v odpočinkové pauze nelenili a zrekonstruovali zdejší zchátralé iglú. Snad se nám zítřejší den vydaří stejně dobře jako ten dnešní.