Florbalové turnaje

Naši mladší florbalisté se účastnili turnaje v Halenkovicích ,což  pro prváčky byla jejich premiéra a pro všechny velká zkušenost. Starší florbalisté absolvovali dva turnaje - okresní kolo ČEPS Cupu v Kunovicích a tradiční Vánoční turnaj ve Spytihněvi. Zatímco z okresního kola náš tým do krajského kola nepostoupil, ve Spytihněvi  naši florbalisté porazili všech osm týmů a do školy si odvezli vysněný pohár- 1.místo!!! Všem dětem,které se účastnily florbalových zápasů,atˇ už jako hráči či fanoušci, moc děkujeme za reprezentaci a samozřejmě veliká gratulace hráčům  a trenérovi. Poděkování také rodičům za podporu a zajištění přepravy žáků.

© 2020 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz