Den rodičů

Den matek je už za námi a Den otců nás teprve čeká. My jsme se ve škole opět rozhodli oslavit tyto svátky společným vystoupením pro naše nejmilovanější maminky a tatínky. Pozváni byli i ostatní rodinní příslušníci a všichni si to patřičně užili.

Zpočátku to tak trochu vypadalo, že je naším cílem stát se jazykovou školou. Ale to byl omyl, to jsme se jen společně vydali na tak moc očekávané prázdniny po celém světě. Paní učitelka z angličtiny si s žáky jednotlivých ročníků připravila různé anglické pohádky, písničky a konverzace. Žáci 2. a 4. ročníku předvedli znalosti o krajích naší republiky a 3. a 5. ročník se přesunul do Afriky v podání taneční choreografie. Asi největší "bombou" byla Pomáda - muzikál v podání druhého až pátého ročníku. Užili si to nejen žáci samotní (hlavně při nacvičování), ale i diváci.

Na závěr žáci přednesli básničku pro maminky a pro tatínky, kterou pro ně složila paní učitelka. Všichni se vrhli rodičům kolem krku a věnovali jim své perníkové srdce z lásky - samozřejmě s láskou vyrobené.

Velký dík patří všem paním učitelkám za náročnou přípravu vystoupení, paním kuchařkám a paní školnici za výborné dobroty a obsluhu, dětem za krásné vystoupení a všem návštěvníkům za neutuchající podporu naší školy.