Den otevřených dveří a jarní jarmark

V sobotu 15.2.2020 se v naší škole uskutečnil Den otevřených dveří spojený s jarmarkem. Návštěvníci si mohli prohlédnout prostory školy, zavzpomínat na školní léta a zároveň nakoupit zboží u našich malých prodejců. Lavice se totiž v tento den proměnily na prodejní stánky, kde jsme si za skvělé ceny mohli koupit nejen hračky, knížky, oblečení, kabelky, svícínky, hrnečky, ale také i vlastní výrobky dětí např. mýdla, pěny do koupele, záložky, velikonoční vajíčka, obrázky z korálků, výborné "muffiny" atd. Malí prodavači se na akci důkladně připravili, projevili obchodního ducha, že by jim mohl kdejaký supermarket závidět. Školní "Black Saturday" si náležitě užívali, panovala příjemná atmosféra  umocněná chutným pohoštěním od našich kuchařek a byla vidět radost z každé prodané věci a možná ještě větší radost z věci zakoupené u spolužáka. Dětem a rodičům patří  pochvala  za vzornou přípravu a spolupráci a všem, kteří se na akci podíleli a přišli naši školu podpořit, patří velké poděkování.

© 2020 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz