Čarodějnice

Přestože se v pátek počasí nehodlalo umoudřit, letošní Čarodějnice ve škole se opět vydařily.

V 17:00 se naplnila tělocvična naší školy nejrůznějšími čarodějnicemi a černokněžníky a mohlo se vyrazit na trasu plnou zábavy i vědomostních kvízů.

Jakmile všichni prošli úspěšně celou trasu, získali řidičský průkaz opravňující k přeletu nad Kudlovicemi a mohl začít ten pravý čarodějnický rej. Vařili jsme kouzelné lektvary, proměňovali paní učitelky v milující a veselé bytůstky, opékali špekáčky a tančili při divoké hudbě.

Vše završila tradiční stezka odvahy, která se tentokrát konala na půdě naší školy. Stezka byla tak strašidelná, že se strachy klepaly i některé paní učitelky. Odvážným štěstí přeje a my jsme se strachu nepoddali.

Po půlnoci všechny děti ulehly ve třídách do svých spacáků a sladce spaly až do rána. Vstávání bylo náročné.

Všichni už se těšíme na další ročník čarodějného řádění ve škole.