Anglické divadlo

V hodinách anglického jazyka si naši čtvrťáci nacvičili  divadelní představení o statečném rytíři Jirkovi, který záchranil princeznu a království od zlého draka. V kostýmech a s kulisami pak pohádku zahráli ostatním spolužákům. Za svoje herecké výkony a zvládnutí anglického textu byli odměněni potleskem spolužáků a pochvalou od pedagogického sboru.

O několik dní později, ve čtvrtek 23.května, na nás v Klubu kultury v Uherském Brodě čekalo další divadelní představení, a to anglicko-česká pohádka s názvem Lazy Goat - O líné koze. Byla to pohádka o drzé a líné koze, která nechtěla  na statku pomáhat, a proto ji ostatní zvířátka vyhnala do lesa. Představení to bylo vtipné, veselé, taky poučné a plné anglických i českých písniček. Děti byly předem seznámeny se slovní zásobou, takže si samy mohly  ověřit svoje jazykové znalosti a užít si tak zábavné představení, které se nám všem moc líbilo.