Advent a Vánoce v ZŠ

V pondělí 4. 12. 2017 začal i u nás ve škole adventní čas. Advent si letos pro děti připravil plno krásných překvapení. Opět jsme se každé ráno scházeli na chodbě, kde jsme měli připravené různé úkoly a taky nějaké dobroty a vše bylo ukryto v baňkách, které zdobily celou stěnu. Čekal na nás také vánoční stromeček, který jsme postupně dozdobovali ozdobami vlastní výroby. Jako u každých pravých Vánoc nechyběl ani u nás vánoční kapřík jménem Max. Vše vyvrcholilo v pátek 22. 12. 2017 krásným vánočním dopolednem. I počasí se na nás usmálo a my jsme mohli vesele dovádět na zasněžené školní zahradě. Před odchodem domů na ty pravé Vánoce jsme si u stromečku rozdali dárečky a zazpívali koledy. A že jsme nezapomněli ani na ty, kteří nemají Vánoce štědré jak se patří, udělali jsme spolu s paní knihovnicí Šikovou vánoční sbírku a za vybrané penízky jsme koupili kozu, která pomůže potřebným lidem.

Myslím si, že se nám rok 2017 vydařil, že si spousta z nás splnila přání a předsevzetí, které jsme si dali. Přeji všem krásné a ničím nerušené Vánoce, hodně klidu a spoustu zdraví, štěstí a milých úsměvů na tváři v novém roce 2018.

Děkuji také všem příznivcům školy, dětem i zaměstnancům za přízeň, píli a obětavost.

V roce 2018 na shledanou

Barbora Havlíková - ředitelka školy