Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, okres Uherské Hradiště

Vítejte na stránkách ZŠ a MŠ Kudlovice

Výlet MŠ

před 3 roky, 31.5.2017

V pátek 26.5.2017 jsme se se školkou vydali na dlouho očekávaný výlet do Archeoskanzenu Modrá. Jako první nás čekal největší expoziční areál přirozených mokřadních a sladkovodních ekosystémů Zivá voda. Největším zážitkem byl velký sladkovodní tunel, ve kterém nám nad hlavami plavali jeseteři, pstruzi, kapři a mezi nimi i jeden z největších - kapr Jonáš, vážící 26kg. Další zastávkou byl Archeoskanzen, kde byl k vidění život vesnice z doby Velké Moravy. Největším lákadlem však byla volně pohybující se zvířata:-). Po cestě na Velehrad nás čekala zastávka v Terárium. Pan průvodce nám vyndal ze svých domečků snad všechny hady, pavouky, chameleony, ..Na Velehradě byla připravena sladká odměna a pak už hurá do Kudlovic.

Číst celý článek

Den matek MŠ

před 3 roky, 31.5.2017

V pohádkách se zpívá, často se v nich snívá, dobro nad zlem zvítězí a princ draka porazí. I naše školka se ve čtvrtek 18.5.2017 proměnila v jedno malé království. Děti převlečené za prince a princezny si pro své maminky připravily krátké vystoupení plné básniček, písniček a tanečků. Na závěr děti předaly maminkám dáreček a nezapomněly i na velikou pusu.

Číst celý článek

Návštěva ZŠ - Kouzelník

před 3 roky, 31.5.2017

Ve středu 17.5.2017 jsme s dětmi navštívili představení plné kouzel v ZŠ. Pan kouzelník již v prvních vteřinách dokázal děti zaujmout a zároveń i rozesmát.

Číst celý článek

Kroužek florbalu

před 3 roky, 29.5.2017

Číst celý článek

© 2019 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz